Pomagam Trojaczkom

 

Pomóżmy razem!

Przedstawiamy kochające się małżeństwo spodziewające się trojaczków, bo pragniemy poruszyć wszystkie serca, które wierzą, że dobro powraca i że warto pomagać. 

Wiola i Paweł mieszkają w Myszkowie i we wrześniu spodziewają się trojaczków. Trzy cudowne dziewczynki z pewnością wniosą w ich życie wiele radości, ale i wiele troski …

Sytuacja finansowa rodziny nie jest łatwa, a stan budynku w którym mieszkają jest zły

  •  przeciekający dach z azbestu,
  • w domu czuć wilgoć i grzyb.

Bardzo prosimy o pomoc w imieniu rodziny. Wiola, mama dziewczynek niegdyś sama działająca społecznie – wolontariusz Szlachetna PACZKA, wolontariuszka w przedszkolu i ośrodku dla seniorów, działająca w Międzywydziałowym Kole Pomocy i Wsparcia, pomagająca w zawodach sportowych dla niesłyszących, a obecnie pracująca w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej z niepełnosprawnymi.

Wiola spodziewa się trójki dzieci i opiekuje się swoją schorowaną mamą. Dziś to jej trzeba pomóc. Otwórzmy nasze serca. Nie pozwólmy, aby tym młodym ludziom zabrakło nadziei i odwagi. Przyczyńmy się wspólnie do uśmiechu na ich twarzach i do wiary w lepsze jutro, a świat choć na chwilę stanie się piękniejszy. Zgromadzone fundusze w całości przeznaczymy na zakup materiałów budowlanych i remont.

Pomocy możesz udzielić bezpośrednio na nasze konto używając szybkich przelewów:

lub tradycyjnie na numer konta

Fundacja poMocna

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie

Nr konta: 94 8279 0000 0129 3810 2001 0001

z dopiskiem w tytule “Pomagam Trojaczkom”