Myszkowska Akademia Sportu

Możesz zapisać swoje dziecko już dziś. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

O Myszkowskiej Akademii Sportu

Myszkowska Akademia Sportu organizuje zajęcia sportowe dla dzieci w różnym wieku i jest jedną z inicjatyw Fundacji poMocna. Zajęcia w Myszkowskiej Akademii Sportu powstały z myślą o przyszłości naszych dzieci. Zysk z Myszkowskiej Akademii Sportu przeznaczamy na pomoc dzieciom z najuboższych rodzin.

Od grudnia 2016r. dzięki działalności Myszkowskiej Akademii Sportu istnieje Fundusz Wycieczek Szkolnych oraz akcja Wszyscy jadą a ja nie. W ramach funduszu wielu uczniów z Myszkowa pojechało na wycieczkę szkolną – część z nich po raz pierwszy w życiu.

Dostępne zajęcia

Akrobatyka z elementami tańca to połączenie dające dziecku sprawność, siłę fizyczną oraz umiejętności taneczne. Zajęcia te mają na celu podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej, rozwijają wytrzymałość, zręczność i orientację przestrzenną. Uczniowie nabierają wyczucia i większej świadomości własnego ciała, dzięki czemu szybciej reagują w sytuacjach niespodziewanych.

Treningi piłki nożnej łączą w sobie elementy ćwiczeń aerobowych oraz przeróżnych gier i zabaw – w czasie treningu dzieci biegają, skaczą, unikają przeszkód. Piłka nożna pomaga poprawić koordynację ruchową i kondycję, wzmacnia też układ mięśniowy i kostny. Treningi piłki nożnej uczą współpracy, szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Formularz zgłoszeniowy

Wysłanie poniższego formularza jest jednoznaczne z zapisaniem dziecka na zajęcia. W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem: 600 853 808.


    Akrobatyka - grupa młodsza - 6-7 lat - czwartek 16.00Akrobatyka - grupa średnia - 8-9 lat - czwartek 17.15Akrobatyka - grupa starsza - 10-12 lat - czwartek 18.30Piłka nożna - grupa młodsza - 6-7 lat - wtorek 16.00Piłka nożna - grupa średnia - 8-9 lat - wtorek 17.15Piłka nożna - grupa starsza - 10-12 lat - środa 17.00


    Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Uczestnictwa w zajęciach.

    Przeczytałem klauzurę RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

    Przeczytałem i akceptuję treść oświadczenia w sprawie COVID-19.

    Przeczytałem informację i wyrażam zgodę na publikację wizerunku mojego dziecka w materiałach marketingowych Myszkowskiej Akademii Sportu.