Pomagamy Kasi z Myszkowa

Kochani obecnie pomagamy Kasi z Myszkowa. Akcję tę prowadzi nasza wspaniała wolontariuszka o wielkim sercu – Mariola Sytniewska.

Kilka tygodni temu zgłosiła się do nas Kasia, mama 8 letniej Zosi i 5 letniej Zuzi. Kasia sama wychowuje dziewczynki bowiem ich ukochany tata zmarł. Starsza córka była świadkiem jego śmierci. Po tej traumie Zosia całkiem straciła mowę, a jej odzyskanie zajęło 1,5 roku. Do dnia dzisiejszego Zosia znajduje się pod opieką psychologów i logopedy.

Dla Kasi najważniejsze są dziewczynki i pomimo trudnej sytuacji finansowej to właśnie z myślą o nich podjęła się remontu mieszkania, na który wydała wszystkie swoje oszczędności (założono centralne ogrzewanie, przerobiono hydraulikę, zamontowano płyty gipsowe na ścianach). Ponadto kupiła lodówkę, pralkę oraz kuchenkę. Marzeniem Kasi jest zapewnienie dziewczynkom godnych warunków do życia i nauki. Mimo zaangażowania i pomocy wielu ludzi nie udało się jeszcze skończyć remontu.

Na chwilę obecną w malutkim mieszkaniu bezinteresownie pracuje ekipa wspaniałych budowlańców (Jacek Zalewski i jego pracownicy, Rafał Zasuń, Artur Haładus) którzy starają się z całych sił wyremontować mieszkanie. Kochani potrzebujemy rąk do racy lub wsparcia finansowego, które pomogłoby w dokończeniu prac remontowych.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć naszą akcję, może wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji poMocna : Nr: 78 1050 1142 1000 0024 4889 9894 z dopiskiem pomoc dla Kasi. Pomóc Kasi możemy również udostępniając tego posta.